Opinie Kurs uwodzenia Warszawa

Cześć
Dnia 20.06.15 w Warszawie odbył się kurs uwodzenia 2+1 (Dwóch kursantów oraz trener)
Przeczytaj ich opinie i wrażenia ze szkolenia. Szkolenie składało się w części teoretycznej i praktycznej, oraz indywidualnych rozmów. Szkolenie trwało od godziny 17 do 3.30 w wybranym przez nich mieście.
Więcej na temat tego szkolenia znajdziesz tutaj:
KURS UWODZENIA

OPINIA GRZEGORZA

Jeśli o mnie chodzi to spotkanie z Tobą i szkolenie to rewelacja.
Potrafisz odpowiednio zmobilizować, dużo rzeczy mogłem się dowiedzieć, wiem nad czym jeszcze muszę popracować co powinienem zmienić.
Fajnie że podajesz dużo przykładów które popierasz jakąś historią, łatwiej jest wtedy o zapamiętanie i ewentualne przypomnienie sobie w późniejszym czasie.
Bardzo dużo informacji w krótkim czasie, które są super przejrzyście przekazane
Szkolenie na duży plus, w takim kameralnym gronie jest to bardzo dobry pomysł na takie szkolenia. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony po wczorajszym dniu.

Miło było poznać Cię osobiście, dziękuje za szkolenie. 🙂

Pozdrawiam

OPINIA DANIELA

Najmocniejszą strona szkolenia była możliwość przedyskutowania swoich problemów w uwodzeniu kobiet oraz oczywiście wyjście do klubu. Podczas naszych rozmów Marso umiejętnie wyłapał moje nie dociągnięcia i nakierowywał jak nad nimi pracować. Na efekty nie trzeba było długo czekać, bo już tego samego wieczoru nawiązałem znajomości z atrakcyjnymi kobietami. Tak jak się spodziewałem podczas wyjścia świetnie się bawiliśmy. Polecam zainteresowanym szkoleniem wcześniejsze przemyślenie jakie aspekty uwodzenia sprawiają wam kłopot tak by jak najefektywniej wykorzystać czas szkolenia. Jeżeli ktoś zastanawia się czy warto, odpowiadam tak 😉

Daniel

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck