O czym rozmawiać z dziewczyną. Jakie tematy poruszać

Witam.
Chciałbym dziś poruszyć temat rozmów z dziewczynami. Często spotykam się z pytaniami, o czym rozmawiać z dziewczyną przy pierwszym kontakcie lub przy pierwszym spotkaniu.
Tak naprawdę, to wszystko zależy od Ciebie, od Twojego podejścia do tej sprawy.
Postaram się przedstawić to w tym krótkim artykule.

O czym rozmawiać z dziewczyną?
Odpowiedź jest bardzo prosta! Możesz rozmawiać z dziewczyną o czym chcesz. Jedyną blokadę jaką masz przed tym, jest w Tobie. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, co powiedzieć, jaki temat poruszyć, to znaczy, że obawiasz się jak ta dziewczyna to odbierze. Jeżeli w środku siebie czujesz, że chciałbyś o czymś z nią porozmawiać, to po prostu to zrób.
Nie bój się rozmawiać, ponieważ tylko dzięki temu jesteś w stanie poznać drugą osobę. Co robi, co chce robić, jakie ma marzenia, cele, co ją interesuje.
Staraj się rozmawiać na ciekawe tematy z życia codziennego.

Skąd brać tematy do rozmowy?
Brak tematów do rozmów bierze się z braku doświadczeń dnia codziennego. Jeżeli chodzisz do szkoły, pracy a po powrocie do domu jedyne co robisz, to spędzanie czasu przed komputerem, to jak masz mieć o czym rozmawiać? Ile można rozmawiać o kolejnych poziomach w Call Of DUty? Czy na dłużą metę jest to interesujące?

Biorąc czynny udział w swoim życiu jesteś w stanie rozmawiać na mnóstwo tematów, ponieważ ciągle coś się dzieje. Nawet, jeśli sam nic nie robisz konkretnego, to jadąc w autobusie 20 minut jesteś w stanie dostrzec jakies 2-3 zdarzenia godne zapamiętania, o których będziesz potem wspominał. Wystarczy, że zobaczysz dziewczynę, która kłóci się ze swoim chłopakiem i już masz temat do rozmowy. Z takiego wydarzenia łatwo przejść do rozmów na temat relacji damsko-męskich.

PRZYKŁAD
Widziałem dziś w centrum miasta dziewczynę która strasznie kłóciła się ze swoim chłopakiem. Wyszli chyba z centrum handlowego i ona robiła mu jazdę, bo coś mieli kupić, ale zapomnieli.
Też tak reagujesz nerwowo na podobne sytuacje?
Jak byś to rozwiązała?

i dalej zagłębiając się w temat

Jak Twoim zdaniem wygląda prawdziwy, zdrowy związek?
itd.

Podsumowując:
Jeżeli jesteś osobą aktywną, masz swoje hobby, zainteresowania, często podróżujesz, wychodzisz do klubów lub na imprezy w terenie, to masz mnóstwo tematów, które możesz poruszyć. Czasami po prostu wystarczy wyjść z domu.
Jedyne, co CI wtedy zostanie to otworzyć się wewnętrznie na rozmowę, ponieważ blokada przed tym o czym rozmawiać, jest tylko w Twojej głowie.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: Best SUV | Thanks to Toyota SUV, Ford SUV and Best Truck